Aizejiet uz “Fanfare Ciocarlia” koncertu – tas ir kas īpašs!

Fanfare CiocarliaVakar biju uz koncertu. "Fanfare Ciocarlia" (tulkojumā "Cīruļa Dziesma") – čigānu orķestris, kas nāk no Zece Prajini ciemata Rumānijas ziemeļaustrumos. Viena no pasaules labākajām pūšamo instrumentu grupām.

Jā – es pirms koncerta palasījos informāciju par viņiem internetā, taču neko tādu negaidīju, tas bija pārsteigums. Šiem mūziķiem ir patiešām neierobežotas tehniskās iespējas, fenomenāla ritma, mūzikas stila izjūta, un viņi pilnīgi noteikti spēj aizraut ne tikai čigānu, bet arī džeza, punk, funk un citu mūzikas stilu piekritēju sirdis.

Pat koncerta nobeigums bija īpašs – visi mūziķi pēc vētrainām skatītāju ovācijām, turpinot nepārtraukti spēlēt, devās starp skatītāju rindām zālē … pēc tam uz vestibilu, kurā atrodas ģērbtuves – arī turpinot muzicēt. Absolūti draudzīga, pacilājoša atmosfēra. Tas bija vienkārši lieliski!

Noteikti iesaku aiziet uz grupas koncertu – nebūsiet vīlušies, tas ievērojami atšķiras no tā, ko esam pieraduši dzirdēt koncertos Latvijā! Ja labāk patīk visu izsvērt biznesa kategorijās, tad: lieliska cenas/kvalitātes attiecība.


Jānis Trops

Jānis Trops


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.