Lasīšanas pasākums “Kur draugi, tur ciemošanās” Strenču novada vidusskolā, 18.02.2014

Lasīšanas pasākums Strenču novada vidusskolā18.februārī Strenču novada vidusskolas sākumskolas skolēni tikās kārtējā lasīšanas pasākumā. Šoreiz mājas darba un pasākuma tēma – draudzība, tāpēc pasākuma moto „Kur draugi, tur ciemošanās”.

Viss sākās ar karaoke, dziesmu par Vinniju Pūku: jāskatās ekrānā, jālasa, jādzied visiem kopā. Vēlāk ieradās pats lācītis Pūks, jo 2.klases bērni ar skolotāju Solvitu bija iestudējuši uzvedumu, kā Vinnijs Pūks pēc negausīgās ēšanas iesprūda Trusīša alā. Lai Pūkam būtu vieglāk izturēt tievēšanas periodu, skolēni lasīja viņam priekšā „garšīgus” pasakas fragmentus par medu.

Ļoti draudzīgs un pārdomāts bija 1.klases priekšnesums, kuru viņiem nācās sagatavot dažu dienu laikā pēc labi pavadītā brīvlaika. Skolēni runāja sakāmvārdus par draugiem un draudzību, sirsnīgi paspiežot viens otram roku. Tas bija labu manieru priekšnesums, ko der ielāgot katram ikdienā. Dalībnieki klausījās 4.klases meiteņu dziedāto dziesmu, kura, kā vienmēr, skanēja labi.

Pasākuma kulminācija šoreiz bija īpaša: katram bija jābūt draudzīgam un jāprot dalīties, lai gan savā, gan drauga trauciņā būtu vienāds skaits konfekšu. Izrādījās, ka maģiskais skaitlis bija 3, un pasākumam beidzoties, katram bija trīs kārumi, skaista uzlīme un prieks par paveikto.

Turpināsim lasīt, un lai labi lasītu un saprastu izlasīto, jāvingrinās katru dienu.
Logopēde Ilona Tropa

Ilona Tropa


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.