Valmieras sākumskolas darbinieku Ziemassvētku pasākums, 19.12.2013

Valmieras sākumskolas darbinieku Ziemassvētku pasākumsLiels darba cēliens noslēdzies, daudz kas padarīts un jāatvēl laiks svētkiem, lai priecātos par paveikto, tiktos ar kolēģiem, viens otram pateiktu labus vārdus un iepriecinātu ar sirsnīgām dāvaniņām, kam ikdienā atliek ne tik daudz laika, cik vēlētos.

Valmieras sākumskolas darbinieki tikās 19.decembra pievakarē skolas zālē kopīgā pasākumā, lai burvīgā gaisotnē baudītu vakaru.

Direktora PALDIES katram iekrita dziļi sirdī, jo katra darbs tika novērtēts. Visi noklausījāmies skolas darbinieku ansambļa dvēselisko priekšnesumu skolotājas Larisas vadībā. Skanēja lieliski!

Vakara gaitā skolotājas Gita un Iveta ieguva jaunu titulu kultūras dzīves organizēšanā. Par pasākuma plānošanu un vadīšanu nevienam nebija šaubu – gaumīgi, aizraujoši, izpatīkot katra gaumei. Izskanēja katra apņemšanās nākamgadam, tika kārotās dāvaniņas, notika ģimeņu komplektēšana un anekdošu šovs, bet tie ir tikai daži numuri, kuros katrs varēja piedalīties.

Ziemassvētki ir pārsteigumu laiks, arī to netrūka. Skolotājas Larisas pūšamo instrumentu kvinteta mūzika radīja īstu Ziemassvētku noskaņu, un varenais ķekatnieku uznāciens lika ietrīsēties katrai stīgai, smieties un priecāties, līdz kājas vairs neklausa.

Gardi mielojoties pie labo rūķu klātā galda, laiks skrēja nemanot. Iegūtais pozitīvisma un kopābūšanas spēks noderēs ne tikai svētku laikā, bet arī jaunajā gadā. Citu gadu atkal čakli strādāsim, lai varam svētkus svinēt!


Valmieras sākumskolas logopēde Ilona Tropa

Ilona Tropa


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.