Ziemassvētki logopēdiem „Pie sniegavīriem” Valmierā

Ziemassvētki logopēdiem „Pie sniegavīriem”27.decembra pēcpusdienā tikās logopēdi tradicionālajā Ziemassvētku pasākumā Valmierā. Kalendārs vēsta, ka ir ziema, taču no sniega ne vēsts. Arī sniegavīru uzcelt nevar. Taču pie logopēdes Sanitas Stahovskas ir sniegavīrs. Viņš ērti iekārtojies blakus kamīnam, ģērbies ziemas jakā un nemaz nebaidās izkust. Šoreiz īpaša noskaņa, jo baudām pašu veidotu sadziedāšanos – piemirstu, bet ļoti labu tradīciju kopābūšanas reizēs. Lieliski zinām, ka mūzika un dziedāšana pabaro dvēseli, bet ikdienas steiga neļauj to izbaudīt pilnībā. Sanitas ģimene bija sarūpējusi dažādu veidu dziesmu grāmatas, lai dziedāt varam visas un katru dziesmu no sākuma līdz beigām, jo katrs darbs taču jāpaveic līdz galam. Annas muzikālais klavieru pavadījums turēja mūs uz pareizās nots, skanēja lieliski, brīžiem pat div un trīsbalsīgi. Logopēde Agrita Gruzdiņa lika jaunas notis priekšā, spēlēja ģitāru un mūzika turpinājās.

Mazajā logopēdes Sanitas piparkūku groziņā bija tik labi nākamā gada vēlējumi un pareģojumi, ka ar nepacietību gaidīsim, kas nu notiks. Vai piepildīsies?

Varējām izbaudīt azartu, izspēlējot spēles, ko ikdienā piedāvājam bērniem nodarbībās, tikai tad esam vērotāji un organizatori, nevis dalībnieki. „Jenga” ir aizraujoša spēle visai ģimenei: māca sadarboties, uzticēties viens otram, just līdzi, priecāties par uzvaru un pārdzīvot zaudējumu.

Satikšanās „aci pret aci” ir neatsverama. To nevar aizstāt ar sarunu pa telefonu, tikšanos video vai saņemtu vēstuli. Mums šoreiz izdevās – guvām emocijas, pārrunājām gada laikā paveikto un dalījāmies pieredzē par dažādām korekcijas metodēm.

Paldies, Sanita, par mājīgumu un lielisko iespēju baudīt neaizmirstamus svētkus!


LMA vadītāja, logopēde Ilona Tropa

Ilona Tropa


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.